Vector Welcome Back to SchoolDrodzy Uczniowie,

za nami wakacje, czas zasłużonego odpoczynku dla młodzieży, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi. Przed nami kolejny rok szkolny. Decyzją Ministra Edukacji Narodowej rozpoczynamy naukę 1 września 2020 roku w stacjonarny sposób. Jesteśmy wszyscy bogatsi o pół roku zdalnego nauczania, ale teraz wracamy do szkoły.

Spotykamy się więc w murach sławięcickiej szkoły 1 września wg następującego harmonogramu:

Godzina 8.30 klasy I aula szkolna, uroczyste otwarcie roku szkolnego w obecności dyrekcji szkoły, wychowawców.

Godzina 8.30  klasy III spotkanie w salach lekcyjnych z wychowawcami.

Godzina 10.30 klasy II, IV spotkanie w salach lekcyjnych z wychowawcami.

Przypominam o zachowaniu dystansu społecznego oraz maseczkach lub przyłbicach ochronnych.

Szanowni Rodzice,

szanowni rodzice zwracam się do Was z ogromnym apelem o wsparcie swoich dzieci   w procesie dowożenia do szkoły. Liczba autobusów, które przywożą młodzież nie zmienia się w porównaniu z poprzednim rokiem szkolnym. Niestety nie zmieniły się również przepisy, które zmniejszają liczbę pasażerów na pokładzie. MZK nie jest w stanie przewieźć wszystkich uczniów (brak autobusów), dlatego proszę Państwa o pomoc i wspólne zorganizowanie dowozu młodzieży, żeby te trudności nie były wymówką dla niektórych uczniów, że nie mogli dostać się do szkoły. Mam nadzieję, że potrafią Państwo tak to zorganizować dla naszego wspólnego dobra, a przede wszystkim dla Waszych dzieci.

z poważaniem

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 im. M. Reja