IMG 20180609 WA0062 

W dniach 8-9 czerwca 2018 w Polanicy Zdroju odbyły się VI Mistrzostwa Polski oldbojów +50 w piłce nożnej. Podczas imprezy świetnie zaprezentowała się drużyna Auto Wojdyła Kędzierzyn-Koźle, w skład której wszedł dyrektor ZS nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu pan Adam Kania .Drużyna ta zaciętej walce wywalczyła tytuł wicemistrzów Polski. Ekipa z Kędzierzyna-Koźla przeszła jak burza przez fazę grupową odnosząc pięć kolejnych zwycięstw . W półfinale mistrzostw kędzierzynianie wygrali z zespołem z Ząbkowic Śląskich 4:2, aby w finale ponownie zmierzyć się z grupowymi rywalami z Warszawy. Tym razem górą byli jednak piłkarze ze stolicy, którzy zwyciężyli 4:2. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w następnej rywalizacji.

IMG 20180606 131702

 

6 czewca w Opolu odbył się Finał wojewódzki w Lekkiej Atletyce.Naszą szkołę reprezentowali :Piotr Prokop,Joannna Zdziebłowska i Zuzanna Maniecka.

Oto uzyskane wyniki:

IV miejsce w pchnieciu kulą zdobył Piotr Prokop

VI miejsce  w rzucie oszczepem zdobyła Zuzanna Maniecka.

Gratulujemy osiągniętych wyników.

IMG 20180523 11155223 maja na stadionie "Kuźniczka" w Kędzierzynie-Koźlu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce.Nasi uczniowie odnieśili sukces i zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego, który odbędzie  się  6 czerwca 2018 r. w Opolu.

Awans uzyskali:

Piotr Prokop  - I miejsce w pchnięciu kulą

Zdziebłowska Joanna  - I miejsce w biegu na 100 m przez płotki

Aleksandra Wełpa  - I miejsce w biegu na 100 m przez płotki

Zuzannna Maniecka  - I miejsce w rzucie oszczepem

Gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w zawodach finałowych.

 

 

Czytaj więcej: Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce

sprawniW dniu 24 kwietnia 2018 r w Głogówku odbył się LXI etap wojewódzki zawodów sportowo - obronnych „Sprawni jak żołnierze 2018".

Celem zawodów była rywalizacja indywidualna i zespołowa w zakresie umiejętności sportowo - obronnych.

 Zawody obejmowały pięć konkurencji:

  • test sprawnościowy
  • rzut granatem
  • strzelanie
  • bieg na orientację
  • podtrzymywanie życia - pierwsza pomoc przedmedyczna

Zespół Szkół Nr 3 im. M. Reja w Kędzierzynie – Koźlu reprezentowali uczniowie klasy I TS:

  1. Kacper Dzedzej
  2. Mariusz Kordyś
  3. Kamil Szeszko

W klasyfikacji drużynowej chłopców uczniowie zajęli VI miejsce.

Gratulujemy!!!

IMG 20180220 134826 resized 20180222 080530116Dwudziestego dnia lutego w hali Azoty w Kędzierzynie-Koźlu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców. Reprezentacja naszej szkoły w grupie mierzyła się z Zespołem Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Azot oraz z II Liceum Ogólnokształacącym z Kędzierzyna. Dosyć niespodziewanie w pierwszym meczu zostawiliśmy w pokonanym polu ZSTiO ( 4 -- 2 ), a meczu z "ogólniakem" padł remis 4 -- 4. Te wyniki pozwoliły zająć pierwsze miejsce w grupie i awansować do półfinału rozgrywek, gdzie czekał już zespół Budowlanki.

Czytaj więcej: Piłkarze ręczni powtórzyli wynik piłkarzy nożnych

Początek strony