Nowe artykuły:

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy obsługi i administracji Zespołu Szkół nr 3.

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej rozpoczynamy naukę 1 września 2020 roku w sposób stacjonarny z zachowaniem ogólnych wytycznych GIS, MZ i MEN. W naszej szkole ustalono Wewnętrzne Procedury funkcjonowania szkoły w czasie pandemii. Prosimy wszystkich o zapoznanie się z nimi oraz o ich przestrzeganie.
Procedury funkcjonowania Zespołu Szkół nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu w czasie pandemii

promo

planlekcji

Plan lekcji dla wszystkich klas.

edziennik

Wszelkie istotne informacje dla rodziców i uczniów.

books

Szkolna Biblioteka online

Sprawdź katalog książek w szkolnej bibliotece i wypożycz książkę

podziekowanieDziś do naszej szkoły dotarła korespondencja z Ministerstwa Edukacji Narodowej. Jej treść publikujemy poniżej:

Szanowni Państwo,
w imieniu Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego bardzo serdecznie dziękuję za włączenie się do naszej akcji "Szkoła do hymnu".
W tym roku do wspólnego śpiewania hymnu, w piątek, 8 listopada o godz. 11:11, przystąpiło w sumie 4 121 529 uczniów oraz 405 399 nauczycieli w całej Polsce i poza granicami kraju. Łącznie swój udział w akcji zgłosiło 20475 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych. Jesteśmy pod wrażeniem Państwa zaangażowania.
W załączeniu przekazuję Państwu pamiątkowy dyplom z podziękowaniem za udział
w akcji.

Anna Ostrowska