Nowe artykuły:

promo

planlekcji 

Plan lekcji

Plan lekcji dla wszystkich klas.

przejdź do
edziennik

Dziennik elektroniczny

Wszelkie istotne informacje dla rodziców i uczniów.

przejdź do

books

Szkolna Biblioteka online

Sprawdź katalog książek w szkolnej bibliotece i wypożycz książkę

przejdź do

IMG 20240615 WA002111 czerwca 2024 r uczniowie klasy 1 TR - Technik Reklamy przy Zespole Szkół Nr 3 im. M. Reja w Kędzierzynie – Koźlu byli gośćmi w CEWE Sp z o.o. w Kędzierzynie – Koźlu.

Naszą wizytę rozpoczęliśmy od zrobienia pamiątkowego zdjęcia, które przy pożegnaniu otrzymaliśmy jako prezent. W trakcie wizyty mieliśmy okazję zapoznać się z zasadami funkcjonowania firmy. CEWE jest wiodącym przedsiębiorstwem w dziedzinie obróbki zdjęć – nie tylko w skali polskiego rynku fotograficznego, ale także w ujęciu europejskim. CEWE Sp. z o.o. to część międzynarodowego koncernu CEWE Stiftung & CA, którego siedziba główna znajduje się w Oldenburgu (Niemcy).

Każdy z nas miał okazję zobaczyć na czym polega organizacja pracy w całym laboratorium jak i na danym stanowisku. Widzieliśmy produkcję fotoprezentów, między innymi: kubków z nadrukiem, zegarów, koców, puzzli. Bardzo dokładnie zostaliśmy zapoznani z powstawaniem Fotoksiążeczki cewe.

Dzisiaj już wiemy, że działalność laboratoriów oparta została o najnowocześniejsze technologie fotograficzne. Profesjonalna załoga to najlepszej klasy fachowcy z dziedzin fotografii, chemii, elektroniki, mechaniki precyzyjnej, informatyki oraz poligrafii. Aby wszystko działało sprawnie konieczna jest też współpraca z firmami w zakresie logistyki, reklamy i innych dziedzin. My o firmie CEWE na pewno szybko nie zapomnimy,

Naszą wycieczkę zaliczamy do udanych.IMG 20240615 WA0019IMG 20240615 WA0024

Początek strony