Nowe artykuły:

promo

planlekcji 

Plan lekcji

Plan lekcji dla wszystkich klas.

przejdź do
edziennik

Dziennik elektroniczny

Wszelkie istotne informacje dla rodziców i uczniów.

przejdź do

books

Szkolna Biblioteka online

Sprawdź katalog książek w szkolnej bibliotece i wypożycz książkę

przejdź do

IMG 20240429 WA0028Jak co roku, nadszedł ten wyjątkowy czas, kiedy nasza szkolna społeczność żegna się z tegorocznymi maturzystami. To moment pełen emocji, refleksji oraz nadziei na przyszłość.

Maturzyści, którzy przez ostatnie lata byli nieodłączną częścią naszej szkolnej rodziny, teraz stają na progu nowego etapu w życiu. Zakończenie roku szkolnego to nie tylko koniec nauki i przygotowań do egzaminu dojrzałości, ale także początek drogi w dorosłość, pełnej wyzwań i możliwości.

W tym roku nasza uroczystość zakończenia roku szkolnego była wyjątkowa. Uczniowie, nauczyciele oraz rodzice zgromadzili się, aby wspólnie świętować sukcesy i osiągnięcia naszych maturzystów. Były przemówienia, nagrody i wzruszające pożegnania, a także obietnice, że zawsze pozostaniemy częścią jednej, wielkiej szkolnej rodziny.

Chcemy podziękować naszym maturzystom za ich ciężką pracę, determinację i pasję, które były inspiracją dla całej społeczności szkolnej. Życzymy im powodzenia na maturze i w dalszych etapach edukacji oraz kariery. Pamiętajcie, że drzwi naszej szkoły zawsze będą dla Was otwarte.

Drodzy Maturzyści, niech ten nowy rozdział w Waszym życiu będzie pełen sukcesów, radości i spełnienia marzeń. Gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i z niecierpliwością czekamy na wiadomości o Waszych przyszłych sukcesach.

IMG 20240429 WA0023IMG 20240429 WA0025IMG 20240429 WA0028IMG 20240429 WA0029

Początek strony