Nowe artykuły:

promo

planlekcji 

Plan lekcji

Plan lekcji dla wszystkich klas.

przejdź do
edziennik

Dziennik elektroniczny

Wszelkie istotne informacje dla rodziców i uczniów.

przejdź do

books

Szkolna Biblioteka online

Sprawdź katalog książek w szkolnej bibliotece i wypożycz książkę

przejdź do

img 3 1712862169239Kilka tygodni temu z wielką radością informowaliśmy o tym, iż kolejny rok z rzędu nasza szkoła znalazła się wśród najlepszych techników województwa opolskiego w rankingu Perspektyw. Dziś w Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie - Koźlu, podczas konferencji dla pracodawców, dyrektor szkoły Adam Kania odebrał symboliczną tarczę z rąk Opolskiej Kurator Oświaty Joanny Raźniewskiej, wicekuratora Marka Leśniaka oraz starosty powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego Pawła Masełko. 

Przypomnijmy, iż zdobycie kolejny rok z rzędu brązowego znaku jakości jest niezależnym, zewnętrznym podsumowaniem wysiłku dyrekcji szkoły, nauczycieli oraz naszych uczniów. Jeszcze raz gratulujemy.

img 1 1712862149173

Początek strony