DBI 24 450x259 dzialajmy6 lutego 2024 r. obchodzić będziemy po raz kolejny Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem ?Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!?. Służy on propagowaniu działań na rzecz  bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zapoznanie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu. Ideą DBI jest podkreślanie siły współdziałania w dbaniu o cyfrowe bezpieczeństwo.

W naszej szkole tematyce bezpiecznego korzystania z sieci przez młodzież będzie poświęcony cały miesiąc luty. Będziemy przeprowadzać pogadanki, oglądać tematyczne filmy i uczestniczyć w lekcjach on line w ramach programu Safer Internet. Wszystkie klasy zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pod hasłem ? Bezpieczny Internet dla wszystkich - stwórz tematyczną torbę?. Szczegóły konkursu podamy wkrótce. Termin oddawania prac 26.02.2024 r.

Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za to aby każdy mógł korzystać z Internetu bez obaw o swoje bezpieczeństwo i prywatność.