olimpiada OITiW12 kwietnia 2022 r.  odbyły się eliminacje okręgowe Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości - blok B Wynalazczość.

Z naszej szkoły do olimpiady przystąpiła grupa uczniów z klasy III TA  - technik technologii chemicznej w składzie: Alicja Błaszko, Kamil Komander, Michael Musioł.

Ten etap olimpiady zakończył się sukcesem dla Michaela Musioł, który zajął I miejsce w okręgu opolskim i będzie zawodnikiem  trzyosobowej drużyny reprezentującej Opolszczyznę w zawodach ogólnopolskich. Pierwszy etap ogólnopolskiego finału olimpiady odbędzie się 12 maja 2022 roku.

Serdecznie gratulujemy również pozostałym uczestnikom etapu okręgowego : Kamil Komander zajął IV miejsce, a Alicja Błaszko VI miejsce w okręgu opolskim.

Michaelowi życzymy powodzenia w etapie ogólnopolskim.