paczka dla MerefyWażnym, jeśli nie najważniejszym, elementem pracy służb mundurowych jest niesienie pomocy osobom w potrzebie.

Klasa 1Cp (spedycyjno-mundurowa) bardzo poważnie traktuje swoją misję. Dlatego, gdy dowiedzieliśmy się o trudnościach w dostępie do podstawowych artykułów w miejscowości pod Charkowem, skąd pochodzi nasz kolega, postanowiliśmy dołączyć do akcji dostarczenia darów dla mieszkańców miasteczka.
Najtrudniejszego zadania podjęła się siostra naszej koleżanki. To ona zorganizowała transport i pomogła nam w prawidłowym spakowaniu produktów. My zajęliśmy się zbiórką darów. Dzięki otwartym sercom rodziców, naszej licznej klasie udało się w bardzo krótkim czasie zebrać produkty, które ostatecznie zostały zapakowane do 25 kartonów. Mogliśmy też liczyć na ogromną pomoc naszych nauczycieli, dyrekcji oraz pozostałych pracowników szkoły i kilku uczniów innych klas (akcja, z uwagi na bardzo krótki termin, nie została nagłośniona).
Teraz trzymamy mocno kciuki za bezpieczne dostarczenie transportu do miejsca przeznaczenia.
Warto pomagać!

paczka dla Merefy2