IMG 20220114 084615Z przyjemnością informujemy, iż nasza szkoła w najnowszym Rankingu Perspektyw, opublikowanym 12.01.2022, otrzymała ?Brązową Tarczę?. Nasze Techikum w Zespole Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja znalazło się na 15. miejscu w województwie oraz drugim miejscu w powiecie.

Zgodnie z postanowieniem Kapituły technika zostały ocenione na podstawie czterech kryteriów. Są to: sukcesy uczniów szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy przyczynili się do uzyskania przez naszą szkołę ?Brązowej Tarczy?.

Aby zobaczyć wojewódzki ranking techników kliknij "Czytaj więcej"

brazowa tarcza 2022 ranking23

żródło: https://2022.technika.perspektywy.pl/rankings/ranking-opolski