241819542 400621724780255 9168335064618774919 n23 września bieżącego roku odbędzie się II edycja konferencji ?Our Future Forum?, która przyjmie formę hybrydową - online oraz stacjonarnie w Pałacu Staszica w Warszawie. To już 2 edycja tej wyjątkowej konferencji edukacyjnej organizowanej przed Fundację Our Future Foundation, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich ambitnych uczniów oraz studentów!

Nasza konferencja ma na celu podjęcie dyskusji o szeroko zakrojonych tematach edukacyjnych oraz możliwościach rozwoj młodych oso?b w Polsce i za granica?, a przez to również mobilizacje? polskiej młodzieży do realizacji swoich celów i marzeń.

Udział w wydarzeniu jest niezwykłą okazją do wysłuchania inspirujących prelekcji, rozmowy z ludźmi ze świata biznesu, polityki i mediów oraz nawiązania kontaktów z najzdolniejszymi przedstawicielami młodego pokolenia.

Link do wydarzenia ---> https://www.facebook.com/events/214944213918134