Nowe artykuły:

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy obsługi i administracji Zespołu Szkół nr 3.

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej rozpoczynamy naukę 1 września 2020 roku w sposób stacjonarny z zachowaniem ogólnych wytycznych GIS, MZ i MEN. W naszej szkole ustalono Wewnętrzne Procedury funkcjonowania szkoły w czasie pandemii. Prosimy wszystkich o zapoznanie się z nimi oraz o ich przestrzeganie.
Procedury funkcjonowania Zespołu Szkół nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu w czasie pandemii

promo

planlekcji

Plan lekcji dla wszystkich klas.

edziennik

Wszelkie istotne informacje dla rodziców i uczniów.

books

Szkolna Biblioteka online

Sprawdź katalog książek w szkolnej bibliotece i wypożycz książkę

IMG 20191130 WA0011100. rocznica Polskiego Czerwonego Krzyża to wspaniały czas na złożenie podziękowań, wyróżnień oraz odznaczeń. W tym zaszczytnym gronie  znalazła się Anna Ledwig.
Dziękujemy za wszystkie działania, zbiórki krwi oraz szerzenie idei krwiodawstwa w szkole.

IMG 20191201 111336IMG 20191130 WA0011