KONKURS GLOSSA
Zapraszamy do udziału w IX edycji konkursu na kartkę z pamiętnika!
Serdecznie zapraszamy do udziału w IX edycji ogólnopolskiego konkursu językowego na kartkę z pamiętnika.Konkurs obejmuje trzy języki: angielski (Day by Day), niemiecki (Tag für Tag) oraz hiszpański (Día a Día) i jest rozgrywany w kategorii gimnazjum i liceum (kategoria ta obejmuje wszystkie szkoły ponadgimnazjalne).W bieżącej edycji uczniowie mogą przesyłać prace do 28 lutego 2017.Nagrodą główną są atrakcyjne wyjazdy na intensywne kursy językowe za granicę do Anglii, Irlandii, na Maltę, do Niemiec i Austrii oraz Hiszpanii.Szczegółowe informacje o konkursie, prace z poprzednich lat i regulamin konkursu można znaleźć na stronach konkursowych:
Day by Day | Tag für Tag | Día a Día oraz u nauczycieli języka niemieckiego i angielskiego.