60 lecie HDK1 grudnia 2018 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Kędzierzynie-Koźlu odbyła się akademia z okazji 60 lat Honorowego Krwiodawstwa.  Uroczystość zaszczycili swoją obecnością m. in. Starosta Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego, Prezes Opolskiego Oddziału Okręgowego PCK, Prezes Rejonowego Oddziału PCK, a także opiekunowie Szkolnych Kół PCK i wolontariusze.
Podczas akademii wyróżniono Zasłużonych Honorowych Dawców Krwi. Spotkanie było również okazją do uhonorowania przedstawicieli szkół, które w sposób szczególny angażują się w działalność Szkolnych Kół PCK oraz Szkolnych Klubów HDK.
Nasza szkoła otrzymała dwa pamiątkowe puchary oraz dyplomy uznania dla Młodzieżowego Klubu Honorowych Dawców Krwi przy Zespole Szkół Nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu, które odebrały wolontariuszki Łucja Asman i Wiktoria Sobierajska.

dypl2018 1

dypl2018 2