4

Dziękujemy całej społeczności uczniowskiej, dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom administracji za kolejny rok wspaniałej współpracy. Ten rok był inny niż poprzednie lata lecz i tak był wypełniony róznymi wspaniałymi akcjami, w których braliśmy czynny udział. Dziękujemy Wam za wspaniały rok i mamy nadzieję, że kolejny będzie jeszcze lepszy.

Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji, odpoczywajcie i zbierajcie pomysły na kolejny rok szkolny, a na pewno je zrealizujemy.

Przewodniczący SU

Kacper Dzedzej