maturzysci 202020

Drodzy Uczniowie. Od dzisiaj Absolwenci Zespołu Szkół Nr 3 im. Mikołaja Reja w Kędzierzynie ? Koźlu

W imieniu Dyrekcji Szkoły , Grona Pedagogicznego chciałbym Wam podziękować za  cztery lata wspólnej pracy. Trudno mi zrozumieć jak to wszystko tak szybko się potoczyło. Jeszcze niedawno przynosiliście dokumenty gimnazjalne, a dzisiaj odbieracie świadectwo ukończenia technikum.

Chciałbym Wam podziękować za wszystkie konkursy, olimpiady przedmiotowe, projekty, zawody sportowe, akcje społeczne, wolontariat i wiele innych. Dzięki tym wszystkim działaniom mogliście się pełniej rozwijać, a my mogliśmy się cieszyć z każdego Waszego sukcesu.

Proszę Was abyście przekazali Waszym Rodzicom słowa podziękowań za wszelką pomoc okazaną szkole. Bez ich wsparcia, współpracy wiele działań nie mogłoby się odbyć.

Drodzy Absolwenci pamiętajcie o tym aby być dobrymi ludźmi. Zawsze poszerzajcie swoje horyzonty, poszukujcie nowych wyzwań, bądźcie kreatywni i nigdy nie wyłączajcie myślenia. Życzę Wam wielu wspaniałych dni już w takim bardziej dorosłym życiu.

z poważaniem

Adam Kania