pobrane projektW ramach projektu ?Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy? organizowanego przez Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji i Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w kursach podnoszących kompetencje i kwalifikacje zawodowe. Odbyły się dwa kursy ? kurs grafiki komputerowej i wózków widłowych przeprowadzone przez szkoleniowców Towarzystwa Oświatowo-Naukowego ?Inter ? Wiedza? w Opolu.

W 50-godzinnym kursie ?Grafika komputerowa Adobe Photoshop i CorelDraw? na poziomie zaawansowanym uczestniczyli uczniowie klas III i IV technikum organizacji reklamy, technikum fotografii i multimediów oraz fototechnicy .

W lutym w czasie ferii zimowych 16 uczniów technikum spedycji i technologii chemicznej rozpoczęli 67 ?godzinny kurs ?Wózka jezdniowego podnośnikowego z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem?. Kurs został zakończony 25 lutego egzaminem przeprowadzonym przez Urząd Dozoru Technicznego.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i czekamy na kolejny kurs - baristy.

IMG 20200226 WA00011580751546730

IMG 20200226 WA0002IMG 20200226 WA0003