sala dużoKażdy chce żyć zdrowo, długo i bezpiecznie. To marzenie pomogliśmy wcielić w czyn zaproszonym gościom, którzy zechcieli dzielić z nami radość adwentowego oczekiwania na XVII Sławięcickim Spotkaniu Adwentowym.

Jak zwykle byliśmy profesjonalnie przygotowani; dr Maria Białek uświadomiła wszystkich łakomczuchów, czym jest dobrze zbilansowana dieta i co powinniśmy jeść, by jak najdłużej cieszyć się dobrym zdrowiem. Uwagami o pierwszej pomocy przedmedycznej podzieliła się Patrycja Tomczyk.  Jak pięknie wyglądać zimową porą uczyła nas pani kosmetolog – Krystyna Preisner- Piechulek, a o nasze cery zadbały uczennice naszej szkoły, które w ramach innowacji prowadzonej przez panią Anetę Foremniak i panią Irmę Kubicę- Gabrysz wykonały naturalne kremy do twarzy na bazie kwasu hialuronowego!

Ponieważ część artystyczna była bardzo rozbudowana, a zebranym gościom ciśnienie, spowodowane silnymi emocjami,  podnosiły występy ich pociech z Bajkowego Przedszkola, Rodzice i Dziadkowie mogli od razu udać się do stoisk, by zbadać ciśnienie i zasięgnąć porad lekarskich…

Wyjątkowo bezpiecznie poczuł się w murach naszej auli święty Mikołaj , który tym razem przybył w asyście umundurowanej gwardii. Uczniowie naszej szkoły, reprezentanci klas mundurowych, zaprezentowali paradną musztrę oraz dali pokaz samoobrony. Zdrowi i bezpieczni mogliśmy posłuchać Sławięcickiej Orkiestry Dętej , podziwiać występy uczniów  Publicznej Szkoły Podstawowej nr 16, zachwycić się występami uroczych przedszkolaków, rozbawić się programem mieszkańców Domu Pomocy Społecznej. Entuzjazm wzbudził występ sekcji Street Workout z klubu sportowego „ Koziołek” a także pokaz naszej wspaniałej mażoretki Vanessy Szafarczyk. Oczu nie mogliśmy oderwać od płynących po parkiecie tancerzach : Michaelu Musiole
i Sandrze Ostrowskiej. Sportowe i taneczne umiejętności zaprezentowały dziewczyny z Zespołu tanecznego SPIN Grupa SENIOR .

 Z przyjemnością oglądaliśmy kabarety przygotowane przez uczniów klas pierwszych naszej szkoły. Pierwszy występ i od razu  sukces! W świąteczny klimat , muzycznie wprowadziła nas  Oliwia Raś.

Oprócz uczniów wspaniale spisali się również nasi Rodzice! Stoisko z waszymi ciastami było oblegane i w tym miejscu trochę zapominaliśmy o diecie. Serdecznie Wam dziękujemy, bo również wspomogliście nas w Loterii Fantowej, a szczególne podziękowania kierujemy do  mam, które upiekły wspaniałe torty, zlicytowane z wdziękiem przez pana dyrektora Adama Kanię.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do naszych licznych sponsorów, dzięki którym losowanie nagród głównych jest naprawdę mocnym przeżyciem!

Pieniądze zebrane na tegorocznym spotkaniu pragniemy przeznaczyć na zakup kolejnych szafek ubraniowych  oraz dla  naszych uczniów, będących w trudnej sytuacji materialnej.

Z niecierpliwością czekamy już na XVIII Spotkanie z mieszkańcami naszego miasta.

stroikisala od tyłukącik maluchaciastaciasteczkaMichaelkonkurs nagrodyOSPMarysia Białek okprzedsz. starszaPSP 16

Początek strony