STP 201919.11.2019 r młodzież Zespołu Szkół Nr 3 im. M. Reja w Kędzierzynie - Koźlu spotkała się w Domu Kultury ?Chemik? z mentorką programu ?Projekt Lady? dr Ireną Kamińską-Radomską. Uczniowie w ramach obchodzonego w mieście Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości dowiedzieli się, co znaczy być prawdziwą damą i dżentelmenem.

Uczniowie brali udział w warsztatach, na których mieli okazję nauczyć się poprawności w codziennym zachowaniu.

Brali czynny udział w warsztatach, co dzięki interakcji dawało prowadzącej wiele możliwości przekazywania swojej wiedzy.

Bycie dżentelmenem, czyli posiadanie umiejętności odpowiedniego zachowania, jest bardzo ważną umiejętnością. Wykład ten może przyczynić się do zmiany złych nawyków w zachowaniu i wykreowania nowego.