30 października od 9.00 do 14.00 zapraszamy do Izby Tradycji na kolejne w ym roku wybory. Wybierzemy przedstawiciela naszej szkoły do Młodzieżowej Rady Miasta. Kandydatką jest Emilia Larysz z klasy I TA

EmiliaNazywam się Emilia Larysz  mam 16 lat, mieszkam w Kędzierzynie-Koźlu i uczęszczam do Zespołu Szkół nr3 im. Mikołaja Reja na kierunek: technik technologii chemicznej.

Zgłaszam moją kandydaturę do Młodzieżowej Rady Miasta.

Ze względu na to, że cechuję się pomysłowością, ambicją, pewnością siebie oraz zaradnością, uważam, że dzięki  moim cechom mam możliwość do dokonania  zmian i usprawnień w naszym mieście w imieniu młodzieży.

Zgłaszam swoją kandydaturę iż uważam, że zdanie młodzieży nie jest brane pod uwagę co nie powinno mieć miejsca. Każdy młody mieszkaniec tego miasta powinien mieć wpływ na zmiany dokonywane w naszym rejonie. Gdyby uczniowie postawili na mnie to miała bym szansę pokazać, że młodzi ludzie również mogą wnieść ogrom nowych pomysłów.

Moje cele to:

Rozbudowanie infrastruktury dla młodzieży,

Polepszenie bezpieczeństwa w miejscach odwiedzanych przez młodych,

Rozwijanie młodych w kierunku kulturowym,

Angażowanie młodzieży w zbiórki charytatywne,

Rozwijanie ambicji uczniów,

Zachęcenie do młodych do pozostania w naszym mieście.

Mogę obiecać, że jeżeli dzięki waszym głosom zasiądę w Młodzieżowej Radzie Miasta to zrobię wszystko co mogę aby wprowadzić moje założenia. Jeśli podobają Wam się moje pomysły, oddajcie na mnie głos w wyborach do Młodzieżowej Rady Miasta.

Emilia Larysz