t129 marca 2019 r. uczniowie klasy 1 TA i siódmej Szkoły Podstawowej nr 18 pojechali do Katowic na 25. Międzynarodowe Targi Turystyki "GLOBalnie", które są jedną z największych imprez turystycznych w Polsce. Celem wyjazdu było zachęcenie uczniów do podróżowania, poznawania ciekawych miejsc w Polsce i na świecie, przyjrzenia się  innej kulturze oraz motywowania do nauki języków obcych. Podczas wycieczki młodzież miała również chwilę czasu, aby  pospacerować po Strefie Kultury i zobaczyć kompleks budynków Muzeum Śląskiego znajdującego się na terenie dawnej Kopalni Węgla Kamiennego Katowice,  a także nową siedzibę Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, ?Spodek? oraz Międzynarodowe Centrum Kongresowe, gdzie odbywały się targi.

Młodzież wróciła zadowolona i zaopatrzona w foldery reklamowe ciekawych miejsc turystycznych. Teraz mają czas na to, aby wybrać wraz z rodzicami miejsce na spędzenie tegorocznych wakacji.

t2 t3 t4 t5 t6t7 t1