OlaAleksandra Pabisiak

Cześć!

Jestem Ola i chodzę do 3 klasy chemicznej. Zdecydowałam się startować w wyborach, ponieważ uważam że będąc
w klasie 3 znam potrzeby szkoły i uczniów. Poza szkołą działam w Stowarzyszeniu Patriotycznym Kędzierzyn-Koźle
i w Szlachetnej Paczce, więc takie wartości jak pomoc            drugiemu człowiekowi i poszanowanie historii nie są mi obce.

Jestem osobą ambitną, otwartą na nowe znajomości, umiejąca dochodzić swoich racji, punktualną, z poczuciem humoru.

Kacper DzedzejKacper Dzedzej

Cześć jestem Kacper!

Chodzę do drugiej klasy o profilu spedycyjno- mundurowym. Mam wiele różnych hobby ale takimi wiodącymi są wędkarstwo oraz siatkówką, interesuje się również muzyką
i fotografią.  W ubiegłym roku sprawowałem funkcje zastępcy przewodniczącego szkoły i jako zastępca udało mi się zorganizować bardzo dużo akcji, głównym celem było dokończenie i otwarcie kąciku relaksu oraz Sali Siestarej.

Moim głównym celem na ten rok będzie zbiórka pieniędzy na szafki ubraniowe, które są niezbędne w naszej szkole oraz organizacja jak największej ilości imprez, które pozwolą nam czuć się lepiej w naszej szkole, oprócz tego jestem otwarty na wasze propozycje nie ma rzeczy oraz planów których nie da się wykonać są tylko te, które potrzebują więcej uwagi, by się ziściły.