image1 1

Biblioteka szkolna zaprasza  uczniów i nauczycieli do udziału w ogólnopolskiej zabawie promującej czytelnictwo .                              Zabawa # Jakczytam jest prosta:                                         1.Wystarczy zrobić sobie selfie z czytaną książką.

2.Wrzucić je na swój profil na Facebooku lub Instagramie z Hashtagiem #JakCzytam w opisie.

3.Ustawić prywatność zdjęcia na publiczne,by wyświetlało się wszystkim użytkownikom.

4.Wziąć udział w losowaniu nagród(czytnik e-booków,10 wybranych książek).

Możesz w ten sposób polecić książkę znajomym,tworzyć modę na czytanie lub po prostu pochwalić się, że czytasz.                      A jest to powód do dumy!

Czas trwania zabawy do końca czerwca 2018 r.                                  Szczegóły zabawy na www.czytamy.org

image2 2