I TC zmPierwszy Dzień Wiosny przywitaliśmy w wyjątkowy sposób. Cała społeczność szkolna zaangażowała się w organizację Dnia Subkultur. Szkolna Aula została wypełniona po brzegi przez punków, kujonów, metalowców, hipisów, raperów, dresiarzy, skejtów, emo, lolitki, pin-up a nawet przez Grażyny i Januszy ? Każda z klas zaprezentowała się na scenie przed resztą szkoły. Do ocenienia naszych uczniów zaprosiliśmy POGOTOWIE NAUKOWE składające się z naszych belfrów. Po ciężkiej naradzie stwierdzono, że...

III miejsce zajęła klasa - I TB, Hipisi
II miejsce - brak
I miejsce - ex aequo IV TA oraz IV TB, czyli Janusze i Grażyny wraz z Dresiarzami - Karynami i Sebixami

Dziękujemy Wam za zaangażowanie i mamy nadzieję, że to nie ostatnia impreza tego typu w Zespole Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja w Kędzierzynie - Koźlu!
JESTEŚCIE THE BEST!

Zarząd SU