perspektywy rankingBardzo cieszymy się z faktu, że w Rankingu Techników 2017 organizowanym przez „Perspektywy” nasza szkoła otrzymała Złotą Odznakę!

W naszym mieście jesteśmy najlepszym technikum, w województwie opolskim zajęliśmy V miejsce, a w rankingu ogólnopolskim 91 miejsce. To bardzo duży sukces w porównaniu z poprzednimi latami, choć wówczas też znaleźliśmy się na liście najlepszych techników w Polsce otrzymując Srebrną, a potem Brązową Odznakę.

Tak wysoką pozycję zawdzięczamy naszym wspaniałym uczniom, którzy uczestniczyli w olimpiadach, dobrze zdali egzaminy maturalne i bardzo dobrze egzaminy zawodowe.

Jesteśmy z Was bardzo dumni i liczymy na to, że to wysokie miejsce nie jest dziełem przypadku, ale zdobytych umiejętności.

Cieszymy się wszyscy ze wspólnego sukcesu!