2020Kolejny raz, najzdolniejsi uczniowie naszej szkoły zostali docenieni przez Grupę Azoty ZAK S.A. i otrzymali stypendia naukowe. Program stypendialny Grupy Azoty ZAK S.A. jest skierowany do młodzieży klas technikum technologii chemicznej. Stypendium otrzymują uczniowie, którzy osiągają bardzo dobre wyniki z chemii, biorą udział w konkursach i olimpiadach, a ich średnia ocen jest wyższa niż 4,75. W ubiegłym roku szkolnym prawo do stypendium uzyskało aż siedemnastu uczniów:

Klasa II TA

Boszcz Zuzanna,

Gleń Patrycja,

Komander Kamil,

Musioł Michael.

Klasa III TA

Giryn Magdalena,

Janysek Wiktoria,

Niederfeld Anna,

Rabiej Michał,

Sobczak Dawid,

Stroka Michał.

Klasa IV TA

Cal Wiktoria,

Cieśla Karolina,

Gall Kacper,

Niederfeld Tomasz,

Tomeczek Melania,

Trałka Aleksandra,

Wanat Piotr.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy, gorąco Was dopingujemy i liczymy, że będzie Was z roku na rok coraz więcej. Grupa Azoty S.A. przekazała również dla wszystkich uczniów klas technologii chemicznej upominki reklamowe. Bardzo dziękujemy.