29 września 2017 r. obchodziliśmy VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W naszej szkole była to okazja do zabawy matematyką i sprawdzenia swoich podstawowych umiejętności matematycznych. Uczniowie na przerwach rozwiązywali zadanka matematyczne sprawdzające sprawność rachunkową. Rywalizacja między uczestnikami była zacięta, każdy chciał jak najwięcej zadań rozwiązać a i czas naglił więc trzeba było się spieszyć.  W konkursie matematycznym zwyciężyli: Rafał Jewtuch kl.II TA ? I miejsce, Wiktoria Makusz kl.II TB ? II miejsce, Joanna Woszczyk kl. II TA- III miejsce.

Była też konkurencja matematyczno-sportowa, w której uczniowie musieli skacząc na skakance odpowiadać na pytania dotyczące tabliczki mnożenia. W tej konkurencji najlepsi okazali się : Bartosz Kaczmarczyk kl. IV TB oraz Anna Langosz kl.II TA.

Wszystkim  zwycięzcom gratulujemy, uczestnikom dziękujemy za miłą zabawę i zapraszamy za rok.