img 1 1686987826396Szanowni Absolwenci

Trudno opanować emocje kiedy czytam wpisy Naszych Absolwentów. Chciałoby się Was wszystkich zaprosić, ugościć i zanurzyć się we wspomnienia o Sławięcicach.

To wielki zaszczyt móc się z Państwem spotkać, reprezentować i kierować Zespołem Szkół Nr 3. im. M. Reja.

W 2026 roku będziemy świętować 80 - lecie istnienia szkoły. Bardzo chciałbym, żeby udało się zorganizować kolejny Zjazd Absolwentów. Aby do tego doszło muszą znaleźć się chętni absolwenci, którzy utworzą komitet organizacyjny i podejmą wielki trud zorganizowania tej wspaniałej uroczystości.

Mogę zapewnić o udzieleniu wszelkiej pomocy celem przeprowadzenia VI Zjazdu Absolwentów. Wszystkich chętnych byłych uczniów, ze wszystkich roczników, zawodów zapraszam do kontaktu.

z wyrazami szacunku

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 im. M. Reja