ranking PerspektywyJest nam niezmiernie miło poinformować, iż w ogólnopolskim rankingu najlepszych techników 2024, przygotowanym przez ?Perspektywy?, nasza szkoła zdobyła BRĄZOWĄ TARCZĘ, plasując się na 17 miejscu w województwie opolskim (467 miejscu w Polsce). Jest to zarazem drugi wynik w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim.

Ranking Liceów i Techników Perspektywy jest oparty wyłącznie na obiektywnych i mierzalnych danych pochodzących ze źródeł zewnętrznych (baza SIO, dane dotyczące wyników egzaminu maturalnego z OKE, dane z komitetów głównych olimpiad przedmiotowych). Kryteria Rankingu Techników 2024 to: sukcesy szkoły w olimpiadach (20%), wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych (20%), wyniki matury z przedmiotów dodatkowych (30%) oraz wyniki egzaminu zawodowego (30%).

Zdobycie kolejny rok z rzędu brązowego znaku jakości jest niezależnym, zewnętrznym podsumowaniem wysiłku dyrekcji szkoły, nauczycieli oraz naszych uczniów. Gratulujemy!!