Szanowni Absolwenci !

Z wielką radością informujemy, że Komitet V Zjazdu Absolwentów działa dalej! Już dzisiaj możemy powiedzieć, iż kolejny VI Zjazd Absolwentów z okazji 75 – lecia szkoły odbędzie się w 2021 roku. Serdecznie prosimy o rozpowszechnienie tej informacji.

Absolwenci, Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Młodzież i Rodzice Zespołu Szkół Nr 3 zwraca się do wszystkich sympatyków naszej szkoły o wsparcie w każdej możliwej formie: finansowej, rzeczowej i innej. Cały czas dostępne jest konto zjazdowe:

Bank Pekao S.A. 60 1240 1659 1111 0010 6711 1001, na które można kierować pomoc finansową. Pozostałe formy wsparcie prosimy kierować bezpośrednio do szkoły.

Jednocześnie cały czas liczymy na Państwa wspomnienia, zdjęcia z lat szkolnych, na które czekamy pod szkolnym adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub adresem pocztowym szkoły.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Komitet Organizacyjny V Zjazdu Absolwentów,
Rodzice, i Młodzież Zespołu Szkół nr 3 im. M. Reja

Szanowni absolwenci!

Informujemy, że opłacone zdjęcie grupowe zostanie przesłane pocztą do końca października. Pozostałe zdjęcia można pobrać bezpośrednio przez internet z galerii (niska rozdzielczość) pod tym adresem. Zdjęcia o oryginalnej rozdzielczości nagrane zostaną na płyty CD i udostępnione do odebrania w sekretariacie szkoły po 6 listopada w cenie 10 zł za płytę. Jeśli nie mogą Państwo odebrać ich osobiście, prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły i podanie swojego adresu celem wysyłki.

Drodzy absolwenci!

W imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rodziców, Młodzieży oraz Komitetu Organizacyjnego V Zjazdu Absolwentów, składamy serdeczne podziękowania wszystkim Absolwentom, którzy tak licznie przybyli do swojej szkoły, by razem świętować 70-lecie jej powstania.

Dziękujemy za piękne wspomnienia, serdeczne słowa, która są dla nas najwspanialszą formą podziękowania. Dzięki Wam, V Zjazd Absolwentów można uznać za bardzo udany. Życzymy wszystkim, byśmy spotkali się ponownie za 10 lat.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Komitet Organizacyjny V Zjazdu Absolwentów,
Rodzice, i Młodzież Zespołu Szkół nr 3