Biały szary Ogłoszenie wiadomość alert post na Instagram10 października odbyły się w naszej szkole prawybory parlamentarne. Uczniowie klas czwartych i piątych mogli głosować na wybrany przez siebie komitet wyborczy, a także mogli oddać swój głos w referendum.

Frekwencja wyniosła 65%

Wyniki Wyborów:

1 KW Koalicja Obywatelska 33%

2 KW Nowa Lewica 25%

3 KW Konfederacja Wolność i Niepodległość 21%

4 KW Trzecia Droga 8,8%

5 KW Bezpartyjni Samorządowcy 5,5 %

6 KW Prawo i Sprawiedliwość 4%

7 KW Mniejszość Niemiecka 2%

8 KW Polska jest jedna 0%

Wyniki referendum:

Liczba osób uprawnionych do głosowania: 141

Liczba głosów oddanych, ważnych): 23

1 Czy popierasz wyprzedaż majątku państwowego podmiotom zagranicznym, prowadzącą do utraty kontroli Polek i Polaków nad strategicznymi sektorami gospodarki?

TAK 2

NIE 20

2 Czy popierasz podniesienie wieku emerytalnego, w tym przywrócenie podwyższonego do 67 lat wieku emerytalnego dla kobiet i mężczyzn?

TAK 4

NIE 19

3 Czy popierasz likwidację bariery na granicy Rzeczypospolitej Polskiej z Republiką Białorusi?

TAK 7

NIE 15

4 Czy popierasz przyjęcie tysięcy nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, zgodnie z przymusowym mechanizmem relokacji narzucanym przez biurokrację europejską?

TAK 4

NIE 19