ZABAWA 9Dnia 26.09.2022 w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Wspólną zabawę rozpoczęliśmy od tańców, które miały wprowadzić uczestników w klimat imprezy. Dla ?Pierwszaków? zostało przygotowanych 6 konkurencji, w których uczniowie biorący udział mogli zdobyć dla swojej klasy cenne sekundy, które pod koniec otrzęsin były sumowane.

Tegorocznym zwycięzcą okazała się klasa 1Th.

Pierwsze miejsce daje im możliwość przeprowadzenia podobnej imprezy w kolejnym roku szkolnym. Gratulujemy!!!

Całe to wydarzenie podsumował taniec ?belgijka?, który cieszy się sporym zainteresowaniem w naszej szkole.

Szczególne słowa podziękowania należą się:

- klasie 2Cp wraz z opiekunem Pawłem Bechtą,

- Samorządowi Szkolnemu na czele z p. Karoliną Sadyk,

- oraz wszystkim nauczycielom, którzy przyczynili się do sprawnej organizacji tego wydarzenia.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć, których autorem jest Szymon Sieczkowski z klasy IV Bp.

ZABAWA 1ZABAWA 2ZABAWA 3ZABAWA 4ZABAWA 5ZABAWA 6ZABAWA 8ZABAWA 7ZABAWA 9ZABAWA 10ZABAWA 11ZABAWA 12ZABAWA 13ZABAWA 14ZABAWA 15ZABAWA 16ZABAWA 17ZABAWA 18ZABAWA 19