seminarium naukowe

Z okazji Dni Chemika 7 czerwca na zaproszenie Prezesa Zarządu Grupy Azoty Zakładów Azotowych Kędzierzyn S.A oraz Prezesa Zarządu Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego w Kędzierzynie ? Koźlu w seminarium naukowym ?Innowacyjność w Grupie Azoty ZAK S. A.? uczestniczyli dyrektor szkoły Adam Kania wraz z uczniami klasy III technikum technologii chemicznej. Mieliśmy okazję wysłuchać czterech interesujących wykładów, z których największe zainteresowanie wzbudził temat ?Laboratorium badań aplikacyjnych i rozwojowych ? możliwości badawcze, nowa forma współpracy z odbiorcą? oraz ?Rozwój rynku przetwórstwa propylenu? Bardzo dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tym seminarium.