Paweł Korejba, absolwent naszego Technikum Ekonomicznego (finanse i rachunkowość 2003 – 2007), absolwent Politechniki Opolskiej, pracownik międzynarodowej firmy logistycznej. Wraz ze swoim zespołem Znikający Punkt - Vanishing Point zagrał u Kuby Wojewódzkiego - http://kuba.tvn.pl/muzyka,1194,v/znikajacy-punkt-reign-of-rock-n-roll,1420016.html

 

 

 

 

IK. Opowiedz proszę o swojej pasji

PK. W czasach technikum rozpocząłem przygodę z moją największą pasją jaką jest muzyka. Poza wieloma zespołami, w których przyszło mi grać, zawsze z wielką sympatią wspominam sobie właśnie ten szkolny zespół, w którym grałem na gitarze.

Aktualnie jestem basistą zespołu Znikający Punkt, który tworzę wraz z moimi przyjaciółmi. Dzięki naszej determinacji zespół odnosi wiele sukcesów. Oprócz występów w programach telewizyjnych udało nam się zagrać na wielu dużych imprezach na terenie całego kraju, między innymi Orlen Warsaw Marathon. Naszą twórczość można także usłyszeć w rozgłośniach radiowych takich jak Polskie Radio Program 3, Radio Opole, Radio Park.

Więcej informacji na temat zespołu można uzyskać na naszym Fan page, lub stronie internetowej.

IK. Twoje najpiękniejsze wspomnienie z lat szkolnych to…

PK. Najpiękniejsza wspomnienie ze szkolnych lat to dzień, w którym poznałem moją żonę Anię, która także uczęszczała do Sławięcic. Jesteśmy szczęśliwym małżeństwem, mamy dwóch kochanych synów.

Drugim wspomnieniem jest klimat szkoły. W samej szkole i otaczającym ją parku jest jakaś magia. Wspominam także wspaniałych pedagogów, którym serdecznie dziękuję za wszystkie wartości, które mi przekazali, dzięki czemu jestem kim jestem. A jestem szczęśliwym człowiekiem.

IK. Czy chciałbyś coś przekazać młodszemu pokoleniu?

PK. Młodszemu pokoleniu chciałbym przekazać taką myśl: bądźcie zawsze sobą. Zawsze w siebie wierzcie i pamiętajcie, że to od Was zależy kim jesteście i kim będziecie w przyszłości.

Pozdrawiam wszystkich nauczycieli, a w szczególności moją wychowawczynię Panią Jolantę Sterko-Dereń.