dyplom 125 listopada 2017 r. w Domu Kultury ?Chemik? w Kędzierzynie-Koźlu odbyła się uroczysta akademia z okazji 59-rocznicy Honorowego Krwiodawstwa oraz  98-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża.

Spotkanie było podziękowaniem dla wszystkich czerwonokrzyskich działaczy, krwiodawców, wolontariuszy i sympatyków PCK.

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Kędzierzynie-Koźlu za zaangażowanie w działalność charytatywną nagrodził pamiątkowymi dyplomami wolontariuszy działających w szkolnych Klubach i Kołach PCK.

Wśród wyróżnionych są również uczniowie naszej szkoły:  wolontariusze ? Wiktoria Sobierajska, Iwona Jewtuch, Rafał Jewtuch, Izabela Fryga, Julia Czarnecka oraz krwiodawcy ? Szymon Gorki, Wiktoria Młot, Piotr Prokop.

Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za wspieranie naszych działań - opiekunowie SK PCK i Klubu HDK.

dyplom 2

dyplom 3