tarcza1

 

W dniu 14.12.2017 r. odbyło się podsumowanie zawodów sportowych „Mistrzostwa Szkół Kędzierzyna – Koźla w strzelectwie sportowym”.

W klasyfikacji generalnej w zawodach strzeleckich szkół ponadgimnazjalych „Liga Szkół – 2017” w konkurencji – karabin pneumatyczny Zespół Szkół Nr 3 im. M. Reja w Kędzierzynie – Koźlu zajął I miejsce.

W klasyfikacji zespołowej – dziewczęta zajęły I miejsce.

 W klasyfikacji indywidualnej:

I miejsce zajęła Wiktoria Rypa

II miejsce zajęła Julia Czarnecka

III miejsce zajęła Ewelina Miler

IV miejsce zajęły Małgorzata Pawliczek i Magdalena Wojton

V miejsce zajęła Wiktoria Szkudlarek

Gratulujemy!!!

 

futsal 201718Pierwszy krok do powtórzenia sukcesu dziewcząt zrobili nasi halowi piłkarze nożni, którzy w poniedziałek 20.11.2017 r. zajęli drugie miejsce w swojej grupie eliminacyjnej i awansowali do finału powiatowych rozgrywek. W niezwykle wyrównanej grupie przyszło nam się mierzyć z ZSTiO z Azot oraz z kędzierzyńskim ogólniakiem. W obu meczach o wynik drżeliśmy do ostatnich sekund, a kwestia awansu rozstrzygnęła się w trzecim meczu grupowym pomiędzy szkołami z Azot i Kędzierzyna.

 

 

 

 

Czytaj więcej: Awans futsalowców

tarcza1 Rozpoczęły się zawody strzeleckie „Mistrzostwa szkół Kędzierzyna – Koźla”„LIGA SZKÓŁ” - karabin pneumatyczny.

Celem zawodów jest propagowanie strzelectwa sportowego wśród dzieci i młodzieży oraz nauka sportowej rywalizacji.

Zawody odbywają się w dniach 09, 16, 23 i 28 listopada 2017 r. w godz. 15.00 – 16.30 na strzelnicy w Zespole Szkół Nr 3 im. Mikołaja Reja w Kędzierzynie – Koźlu. Finał - 07 grudnia 2017r.

Konkurencja strzelecka to strzelanie z karabinka pneumatycznego w postawie stojącej. Podczas zawodów będzie dokonywana klasyfikacja indywidualna i zespołowa.

Zapraszamy do rywalizacji i życzymy jak najlepszych wyników.

 

 

 

2014 0101 105950 004Ostatni dzień października klasa pierwsza o profilu  spedycyjno - mundurowym spędziła w klubie fitness Infiniti. Uczniowie poznawali nowe formy ruchu, biorąc udział w zajęciach indoor walking oraz ze sztangami prowadzonych przez manager kubu - p. Ramonę Kurelowską. Po 45-minutowych ćwiczeniach na bieżniach oraz "z ciężarkami" uczniowie udali się do sali sportów walki, gdzie pod okiem p. Tomasza Zarzyckiego poznawali techniki obezwładniania napastnika.
Pani manager Ramonie Kurelowskiej dziękujemy za przeprowadzenie zajęć oraz udostępnienie sali sportów walki. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia nasza wizyta w Infiniti Fitness Club.

Czytaj więcej: WF w Infiniti

 Zapraszamy młodzież do uczestniczenia w zajęciach na strzelnicy szkolnej.

Pierwsze treningi już za nami.

s1  s2  s3

Sprawdź swoje predyspozycje strzeleckie!

Chcesz uzyskać więcej informacji – sala 106.

Początek strony