Olim B 523 marca w Zespole Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się eliminacje okręgowe Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości - blok B Wynalazczość.

Program eliminacji obejmował etap teoretyczny i praktyczny, w którym uczestnicy oceniani byli zarówno indywidualnie jak i drużynowo. Podobnie jak w ubiegłym roku szkolnym z naszej szkoły do olimpiady przystąpiła grupa uczniów z klasy II technik technologii chemicznej w składzie: Patrycja Surmiak, Szymon Kabs i Błażej Szulc. Ten etap olimpiady zakończył się sukcesem dla Patrycji i Szymona i to oni będą zawodnikami drużyny, która będzie reprezentować okręg opolski w zawodach ogólnopolskich w czerwcu w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie ogólnopolskim!

Olim B 3

Olim B 4